Profesyonel Bir Grafik Tasarım Sitesi: Grafizula.com

Bu içerikte siz değerli LogoveGrafik.com takipçilerine, profesyonel bir grafik tasarım sitesinden ve onun sağladığı hizmetlerden söz etmeye çalışacağım. 2020 yılının henüz başlarında açılmış olan grafizula.com, freelance grafik tasarım hizmetleri sağlıyor.

grafizula.com freelance grafiker ve grafik tasarım hizmetleri sunar.

Bu sitenin adı, grafizula.com… Sitenin başlıca hizmetleri neler öncelikle biraz bunlardan söz etmek istiyorum.

 • Logo Tasarım
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Ambalaj Tasarımı
 • Web Tasarımı
 • Marka Oluşturma
 • Sosyal Medya Yönetimi ve benzeri görsel iletişim alanlarında hizmet veren bu site, gerek arayüz tasarımı gerekse yaklaşımları bakımından son derece profesyonel bir bakış açısına sahip.

Grafizula.com Logo Tasarımda Çok Profesyonel

Şimdiye kadar internette incelediğim pek çok site arasında, özellikle logo tasarım alanında oldukça profesyonel olduğu düşündüğüm grafizula.com, iş örnekleri incelendiğinde de adeta farkını ortaya koyuyor.

grafizula.com profesyonel logo tasarım hizmetleri verir.

Gerçek anlamda bir marka oluşturmak istiyorsanız, ürün ya da hizmetlerinize özel bir logo tasarımınızın olmasını istiyorsanız, grafizula.com ile çalışmanızda büyük yarar var.

Özellikle logo tasarım alanında, markaya özel, özgün ve kurumsal işler ortaya koyuyorlar.
Birbirinin aynısı, kopya ve çalıntı logo tasarımlarından sıkıldıysanız, markanıza gerçek anlamda yatırım yapmak niyetindeyseniz, logo tasarımınız size özel olsun istiyor ve bu tasarımı da tescilletmek istiyorsanız grafizula.com doğru adres…

Kurumsal Kimlik Tasarımında Grafizula.com

Bu site ile ilgili incelemelerim yalnızca logo tasarım alanıyla ilgili sınırlı kalmadı, diğer yandan kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili iş örneklerini ve yaklaşımlarını da inceleme fırsatı buldum.
Aynı neticeye burada da ulaştım. Grafizula.com kurumsal kimlik tasarımında da son derece profesyonel ve minimalist bir yaklaşım sunuyor.

grafizula.com kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri sunar.

Gerek renk, gerekse tipografik kullanımlar son derece yerinde ve tabiri caizse “kurumsal işler” ortaya koyuyorlar. Kurumsal kimlik tasarımında “bütüncül” bir yaklaşımları var.

Eğer yeni bir firma açacaksanız, işin sıfır noktasındaysanız, yeni ve özgün bir kurumsal imajınız olsun istiyorsanız grafizula.com sitesini ziyaret etmenizde büyük yarar var.

Marka Oluşturma ve Grafizula

Grafizula.com’un diğer bir hizmeti de marka oluşturma hizmeti… Bir markaya sıfırdan isim buluyorlar, piyasa araştırması ve rakip analizi yapıyorlar; buldukları marka ismi için internet sitesi kurulabilmesi adına domain araştırması yapıyorlar.

grafizula.com marka oluşturma işinde tam bir profesyoneldir.

Tüm bunları da deyim yerindeyse 360 derecede kuşatıcı bir hizmet ile yapıyorlar. Yeni bir marka oluşturacaksanız bu siteyi göz önünde bulundurmanız yararlı olabilir.

Ambalaj Tasarımı ve Grafizula.com

Bu sitenin, ambalaj tasarımı işlerini incelediğimde, son derece minimal ve kalite algısı üst seviye bir tasarım tarzıyla karşılaştım. Ambalaj tasarımı hizmetleri de tıpkı diğer iş örnekleri gibi son derece minimal ve profesyonel bir tarzda.

grafizula.com ambalaj tasarımı yapar.

Tabiri caizse, markayı üst seviye gösterecek bir tasarım stilleri söz konusu… 20 yıldan fazla bu işlerle ilgilenen bir tasarımcı olarak, bu siteden yaptırdığınız ambalajlar yalnızca sizi marka yapmakla kalmaz, ürününüzü de sattırır, diyorum.

Web Tasarımında Grafizula.com

Web tasarımı için öncelikle kendi sitelerini inceledim. Görsel açıdan oldukça güzel bir siteleri var. Renkler ve renklerin uyumu neredeyse mükemmel… Kullanıcı dostu bir arayüzü olan grafizula.com web tasarımında da oldukça iyi…

grafizula.com web tasarım konusunda son derece tecrübelidir.

Dolayısıyla, tıpkı diğer işlerde olduğu üzere, web tasarımında da grafizula.com’u kesinlikle tavsiye ederim.

Sonuç

Grafizula.com, görsel iletişim, grafik tasarım ve reklamcılık alanında hizmet veren profesyonel bir web sitesi. 20 yılın üzerinde eski bir reklamcı ve tasarımcı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kendinize iyi bakın, hoşça kalın… / Selder GÜLYÜZ

Yararlı İçerikler

2 YORUMLAR

 1. Hocam, içeriklerinizi ilgiyle takip ediyoruz. Grafizula.com web sitesi ile ilgili yazdığınız bu yazı da gerçekten çok güzel olmuş. İlgili siteyi ziyaret ettim. Gerçekten söylediğiniz gibi son derece profesyonel bir grafik tasarım sitesi. Kaliteli içeriklerinizin devam etmesi umuduyla, saygılarımı sunarım.
  (Ayhan Göçer)

  • Ayhan Bey güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Mesleğe ilgili genç kardeşlerimiz başta olmak üzere, hemen herkese elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Kendinize iyi bakın, sevgiler, saygılar… (Selder GÜLYÜZ)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz